“Психотерапевтична робота ґрунтується на принципах етичності та конфіденційності. Терапевтичний договір ми укладаємо усно або письмово, на ваш вибір, після того, як приймемо рішення про співпрацю.”

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ


Всі сесії проводяться в умовах найвищої конфіденційності. Це стосується всього, крім наступних положень:

  • Обмеженням для конфіденційності є Акт запобігання тероризму та протидіяння незаконному обігу наркотиків, також конфіденційність може бути порушена у разі виникнення загрози життю клієнта або інших людей;
  • Суд, куди терапевта можуть запросити з вимогою свідчити.

ЗАПИСИ

Всі записи, що робляться під час сесії, утримуються в повній безпеці. Всі записи закодовані, Ваше ім’я та інша особиста інформація виключені.

ТЕРАПЕВТИЧНІ ПРИНЦИПИ


Терапевтичні стосунки ґрунтуються на довірі та взаємоповазі.

Для успішного протікання процесу психотерапії повинні виконуватися певні умови, мета яких створення для клієнта місця, де б він почувався безпечно і в якому процес його видужання проходитиме ефективно. Такими терапевтичними умовами є: домовленість про час, платню, етичні рамки. Ці умови допомагають створити професійний робочий альянс.

Терапевтичні стосунки створені для зростання і розвитку клієнта.

ТРИВАЛІСТЬ ПСИХОТЕРАПІЇ


Тривалість психотерапевтичного контракту залежить від потреб клієнта і обговорюється та переглядається між клієнтом та терапевтом.

ТЕРМІН ПОВІДОМЛЕННЯ


Про своє бажання припинити терапію клієнт повинен повідомити терапевта принаймні за 2 (дві) сесії наперед для того, щоб мати можливість підвести підсумки і закінчити терапію в безпечний для клієнта спосіб.

ЕТИЧНА І ПРОФЕСІЙНА ПРАКТИКА


Як Сертифікований Спеціаліст Європейської Конфедерації психоаналітичних Психотерапій (ЄКПП) я дотримуюсь Кодексу етики та професійної практики цієї організації.